Кошик
Де Таблиця Розмірів? Коли відправка? НАТИСНИ НА МЕНЕ НАТИСНИ НА МЕНЕ
+380 (66) 407-79-87
Болеро
Кошик

Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Болеро" - жіночий одяг оптом та в роздріб

  • Світлана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Замовляла 1 жіночий костюм. передзвонили і розповіли як проходить в їхньому магазині замовлення, дуже гарно і зрозуміло все роз'яснили. швидко відправили. одяг гарної якості та ціни. ражду магазин. ціна вказана оптова, тому доплатила. але мене це влаштувало.

  • ПокупательУгода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Ірина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Спочатку хотіла замовити одну сукню, але коли зробила замовлення, зі мною зв'язався консультант та повідомив, що ціна, вказана на сайті, діє на оптові замовлення з певної категорії (н-д, категорія "Сукні"), тому зробила дозамовлення, обравши ще 4 сукні на сайті та передавши дані через Вайбер.
    .
    Відправка досить оперативна, впродовж тижня я вже отримала замовлення.
    .
    Сукні мають гарний вигляд, тканини дійсно якісні. Радує те, що всі сукні у моєму замовленні були від українських виробників.
    .
    Рекомендую!

  • Любовь П.
    Відмінно

    Заказываю в первый раз,немного переживала что нужна полная оплата,но все таки рискнула.и не пожалела костюм пришёл очень классный,в магазинах у нас такие стоят от 1200грн,мне вышел 560грн,менеджер вежливый все доступно рассказал.рекомендую.буду заказывать у вас ещё.

  • Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Ірина Г.
    Відмінно
  • Ярослав Б.
    Відмінно

    Добрий день. Отримала замовлення, всі речі підійшли за розміром. Одяг дуже гарний!!! Замовляла вже третій раз, всім задоволена. Рекомендую всім. Дуже дякую, бажаю Вам процвітання!!!

  • Ліна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Спасибо! Все отлично!

  • Дарія Р.
    Відмінно

    Дякую. Все дуже сподобалося! Якість на висоті. Гарних вам продажів!

  • АННА Ф.
    Відмінно

    Заказывала сарафанчик и блузочку, всем очень довольна, всё подошло. Сарафан такой красивый, выглядит дорого, прямь бомбяу👍👍👍👍